• (0533) 619 34 01
  • info@bulgenmakina.com.tr
  • Sucuzade Mah. 30085 Sk. No: 54 Seyhan/Adana

Adana Dikiş Makinası Tamiri

Adana Dikiş Makinası Tamiri alanında hizmet vermekte olan Bülgen Makina, sektörde uzun yılların deneyime sahip geniş bir ekip tarafından çalışmalarına devam etmektedir. Adana’da tekstil sektöründe dikiş makinaları konusunda hizmet veriyoruz. Bildiğiniz gibi tekstil sektöründe en önemli elementlerin başında hiç kuşkusuz dikiş nakış makinaları gelmektedir. Dikiş makinalarının bakımı, onarımı ve yedek parça teminatı konusu ise oldukça önemlidir. Bülgen Makina olarak bu noktada siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Adana Dikiş Nakış Makinesi Tamiri

Adana Dikiş Makinası Tamiri nerede yaptırabilirim sorusunu sıkça alıyoruz. Bizler bu sektöre uzun yıllardır hizmet etmiş olan emekçiler olarak bu soruna çözüm üretiyoruz. Adana dikiş nakış makinası tamiratı bünyemizde yapılmaktadır. Alanında deneyimli ustalarımız her türlü tekstil dikiş makinasının bakımını yapmaktadır. Dikiş makinalarının bakımları zamanında yapıldığı takdirde uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Fakat dikiş makinası bakımı yapılmamış olan ürünlerin yaşam ömrü de oldukça kısalmaktadır. Bununla birlikte dikiş makinası kullanan emekçiler için de bakımsız makina adeta bir işkenceye dönüşür. Bu yüzden adana dikiş makinası bakımı konusunu ihmal etmemelisiniz.

DİKİŞ MAKİNASI TAMİRİ

Dikiş makinası, sahip olduğunuz diğer makinalar gibi tam olarak bakım istiyor. Bir dikiş makinası yaklaşık 8 ila 10 saat kullanıldıktan sonra temizlenmelidir. Bir süre çalıştırılmadığı durumda da, her ay temizlenmeli ve bkımı yapılmalıdır.

Temizlemeye başlamadan önce fişini çektiğinizden emin olun. Tamamen temizlenecek ilk kısım cihazın dış kısmıdır. Yumuşak tüy bırakmayan bir bezle yapılıdır. Çıkmayan lekeler nemli bir bezle silinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir