• (0533) 619 34 01
  • info@bulgenmakina.com.tr
  • Sucuzade Mah. 30085 Sk. No: 54 Seyhan/Adana

Adana Dikiş Makinası Bakımı

Adana dikiş makinası bakımı nerede yaptırabilirim sorusunu sıkça alıyoruz. Bizler bu sektöre uzun yıllardır hizmet etmiş olan emekçiler olarak bu soruna çözüm üretiyoruz. Adana dikiş nakış makinası tamiratı bünyemizde yapılmaktadır. Alanında deneyimli ustalarımız her türlü tekstil dikiş makinasının bakımını yapmaktadır. Dikiş makinalarının bakımları zamanında yapıldığı takdirde uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Fakat dikiş makinası bakımı yapılmamış olan ürünlerin yaşam ömrü de oldukça kısalmaktadır. Bununla birlikte dikiş makinası kullanan emekçiler için de bakımsız makina adeta bir işkenceye dönüşür. Bu yüzden adana dikiş makinası bakımı konusunu ihmal etmemelisiniz.

Adana Dikiş Makinası Tamiratı

Adana Dikiş Nakış Makinası alanında hizmet vermekte olan Bülgen Makina, sektörde uzun yılların deneyime sahip geniş bir ekip tarafından çalışmalarına devam etmektedir. Adana’da tekstil sektöründe dikiş makinaları konusunda hizmet veriyoruz. Bildiğiniz gibi tekstil sektöründe en önemli elementlerin başında hiç kuşkusuz dikiş nakış makinaları gelmektedir. Dikiş makinalarının bakımı, onarımı ve yedek parça teminatı konusu ise oldukça önemlidir. Bülgen Makina olarak bu noktada siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

DİKİŞ MAKİNESİ BAKIMI NE ZAMAN YAPILIR?

Boğaz plakalarının yanı sıra belirli parçaları ortadan kaldırmak gerçekten akıllıdır. Açıldıktan sonra, sıkışan tüy bırakmayan ve iplik bitleri için, iplikleri kavramak için cımbız kullanmak isteyebilirsiniz. Ve kasayı bobinden çıkardığınızdan emin olun. Dikiş makinası bakımı yaparken ayrı zamanda, temel olarak yağlanması gereken makinenin çeşitli kısımlarını yağlamak gerekir.

Yağlanacak dikiş makinasının belirli bölgeleri ve her bir parçasını yağlamak için açarken izlenecek yol makinanın stiline göre değişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir