• (0533) 619 34 01
  • info@bulgenmakina.com.tr
  • Sucuzade Mah. 30085 Sk. No: 54 Seyhan/Adana

Hakkımızda

Bülgen Makina, tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla konfeksiyon makinalari ve yedek parçaları sektörünün öncü kuruluşlarındandır.
Sektöre 1996 yılında başlayan firmamız konfeksiyon dikiş makinaları satışında her geçen yıl büyüme ve gelişme grafiğiyle yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Bülgen Makina olarak vizyonumuz, müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde “sektörün öncüsü” konumuna ulaşıp, burada kalıcı olmak, ayrıca; Türkiye ve dünya standartlarında, güncel, yenilikleri ve teknolojiyi takip eden ve yeniliklere öncülük eden, başkaları tarafından örnek alınan firma olmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Uzun yıllardır sektörel tecrübemiz, kaliteli ürünlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız, uygun ödeme seçeneklerimiz, zamanında teslim ve teknik destek ilkelerimizle; Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, tüketicilerin ve çalışanlarımızın %100 memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, iş yükünü hafifletecek katma değerli çözümler sunmak ve satış sonrası destek politikamızla her konuda ürünümüzün arkasında, müşterilerimizin yanında olmak misyonumuzdur. Müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadeli düşünmüyoruz. İnanıyoruz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu ve onlar için her zaman en iyisini düşündüğümüzü bilirler.