• (0533) 619 34 01
  • info@bulgenmakina.com.tr
  • Sucuzade Mah. 30085 Sk. No: 54 Seyhan/Adana

Adana Pegasus Dikiş Makinası

Adana Pegasus Dikiş Makinası oldukça ilgi duyulan makineler arasında yer alıyor. Bülgen Makine bünyesinde de adana dikiş makinası ikinci el satışını yapıyoruz. Bununla birlikte adana tekstil makinası tamiri ve onarımını da gerçekleştiriyoruz. Adana Dikiş Nakış Makinası alanında hizmet vermekte olan Bülgen Makina, sektörde uzun yılların deneyime sahip geniş bir ekip tarafından çalışmalarına devam etmektedir. Adana’da tekstil sektöründe dikiş makinaları konusunda hizmet veriyoruz. Bildiğiniz gibi tekstil sektöründe en önemli elementlerin başında hiç kuşkusuz dikiş nakış makinaları gelmektedir. Dikiş makinalarının bakımı, onarımı ve yedek parça teminatı konusu ise oldukça önemlidir. Bülgen Makina olarak bu noktada siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Adana Pegasus Dikiş Makinası Fiyatı

Pegasus dikiş nakış makinelerinde fiyatlar özelliklere göre değişmektedir. Bülgen Makina olarak bünyemizde yer alan tüm Pegasus dikiş makinası modelleri için bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

adana pegasus dikiş makinaları

DİKİŞ MAKİNESİ NE KADAR ELEKTRİK HARCAR?

Tipik bir dikiş makinesi, diğer ev aletlerine kıyasla nispeten düşük olan 50 ila 100 watt elektrik kullanır. Örneğin, modele bağlı olarak bir bulaşık makinesi 1.200 vat’a kadar elektrik tüketebilir ve bir çamaşır kurutma makinesi 1.800 ila 5.{7}} vat arasında elektrik tüketebilir.

DİKİŞ MAKİNASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Dikiş makinesi alırken alacağınız makinenin farklı aksesuarlar, özel kumaşlar ve özel dikişler yapabilme yeteneğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Tek düze işlev yapan makineler, yedek parça yönünden daha işlevseldir. Fakat hobinizden daha fazla keyif almak için fonksiyonel bir makine daha faydalı olacaktır.

Adana Pegasus Dikiş Makinası Bakımı ve Tamiratı

Adana’da Pegasus dikiş makinası tamiratı nerede yaptırabilirim sorusunu sıkça alıyoruz. Bizler bu sektöre uzun yıllardır hizmet etmiş olan emekçiler olarak bu soruna çözüm üretiyoruz. Adana Pegasus dikiş nakış makinası tamiratı bünyemizde yapılmaktadır. Alanında deneyimli ustalarımız her türlü tekstil dikiş makinasının bakımını yapmaktadır. Fakat dikiş makinası bakımı yapılmamış olan ürünlerin yaşam ömrü de oldukça kısalmaktadır. Bununla birlikte dikiş makinası kullanan emekçiler için de bakımsız makina adeta bir işkenceye dönüşür. Bu yüzden adana dikiş makinası bakımı konusunu ihmal etmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir